O NÁS - Záhradná Technika Martin - Jančovič - Predaj a autorizovaný servis AL-KO

Záhradná Technika

VŽDY záhradná technikadobré cenyrýchle dodanievlastný servisroky skúsenostídobre poradíoverená značka JANČOVIČ

Prejsť na obsah

O NÁS
Tam, kde si iní nevedeli dať rady, sme prišli na rad my a problém zdolali.
Preto sa môžeme popýšiť aj ocenením „ Najlepší servis roka pre AL-KO“
RODINA JE ZÁKLADSME MALÁ RODINNÁ FIRMA,

ktorá začala podnikať v roku 2004. Spočiatku sme svoju činnosť zameriavali na opravu a prevíjanie elektromotorov, transformátorov a neskôr na servis ručného náradia.
AL-KO
ĎALŠÍ ROZVOJ SPOLUPRÁCOU S NAJLEPŠÍMI

V roku 2005 sme nadviazali spoluprácu s nemeckou spoločnosťou AL-KO. Stali sme sa tak záručným a pozáručným strediskom pre Žilinský kraj. Neskôr, vďaka našej špecializácii na čerpaciu techniku, elektrické a benzínové stroje ako aj záhradné traktory, začali k nám do servisu prichádzať „stroje“ z celého Slovenska.
ZÁKAZNÍK JE PÁN
ZAMERIAVAME SA HLAVNE NA VÝROBKY ZNAČKY AL-KO

avšak u nás nájdete aj iné značky čerpacej techniky. Taktiež ponúkame základné príslušenstvo na vodu, kondenzátory, žacie lanka, nože do kosačiek a pod.

Naším krédom je, že vždy ochotne každému zákazníkovi predvedieme výrobok, vysvetlíme jeho obsluhu a poradíme ako sa má o výrobok starať, aby mu čo najdlhšie slúžil. Nie je umenie mať veľký obchod, ale mať dobrý obchod.
PRÉMIOVÝ PARTNER
OTVORILI SME VLASTNÚ PREDAJŇU

Keďže sme ako servis videli, že výrobky značky AL-KO sú kvalitné, nízko poruchové a je ľahká dostupnosť náhradných dielov, rozhodli sme sa v roku 2008 otvoriť si malý obchod, ktorý sa v roku 2017 zväčšil pre vyšší komfort nakupovania. Nájdete u nás skoro celý sortiment výrobkov značky AL-KO, ktorý je prehľadne uložený v regáloch alebo na stojanoch. Tovar, ktorý u nás nenájdete, je možné si objednať z katalógu, pričom dodacia doba je maximálne 1 týždeň. Vďaka tomu sa radíme  medzi prémiových partnerov značky AL-KO a SOLO by AL-KO.
Prevádzka: J. Kráľa 15, 036 01 Martin    
IČO: 40994350 , IČ DPH: SK1072212130
0910 / 507 107
Návrat na obsah